Havadan Çekİm

"Havadan gelen profesyonel çözüm"


Gaziantep ve bölge için Çizgi Medya olarak kullandığımız yüksek teknolojili ve uzaktan kumandalı insansız hava araçları ile alçak yada yüksek irtifadan havadan fotoğraf ve video çekimi hizmetleri vermekteyiz. 


Arzu edilen fotoğrafın ve mekanın özelliğine göre 1 metreden ile 2000 metreye kadar yükselerek, istenilen görüntüler, yüksek çözünürlükte kolaylıkla elde edilebilmektedir.

Full HD 1080P video görüntü alabilen cihazlarla havadan video, dizi, klip, tanıtım videoları tarafımızca özenle yapılmaktadır.

Elektrikli olması ve sessiz pervane özelliği ile dikkat çeken hava araçlarımız, çekim esnasında çevreye herhangi bir ses, koku veya duman rahatsızlığı vermemektedir.

Bilgisayar sistemi ile kontrol edilen hava araçları aynı zamanda oldukça güvenlidir.
Havada rüzgara karşı kendini otomatik konumlandırması, GPS sistemi ile istenilen noktada havada stabil durabilmesi, acil durumlarda (Örneğin uzaktan kumanda ile irtibatının kaybolması durumunda ) kalkış noktasına otomatik olarak dönmesi, pil durumu, yükseklik vb. gibi tüm koşulların kumandadan an ve an takip edilebilmesi minimum risk ile uçuş kolaylığı sağlamaktadır.